GKS Rychtal będzie wyjazdowym rywalem Rawii Walbet Rawicz w meczu 6. kolejki V ligi. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 25 września.

Początek obecnego sezonu nie układa się po myśli zespołu z Rawicza. Rawia, która przed sezonem pozyskała kilku ciekawych piłkarzy spisuje się poniżej oczekiwań. Drużyna prowadzona przez Kamila Pilarskiego wygrała dotąd tylko jedno spotkanie w lidze a także pucharowe starcie z Piastem Poniec. W poprzedniej kolejce niebiesko – biało – czerwoni ulegli na swoim stadionie drużynie Orła Mroczeń 1:2. Już po niespełna kwadransie goście prowadzili dwoma golami a w drugiej połowie rozmiary porażki Rawii zmniejszył Sebastian Zagórski. W ligowej tabeli rawiczanie zajmują dopiero 14. lokatę.

Niewiele lepiej w lidze radzą sobie piłkarze GKS – u Rychtal. Drużyna z powiatu kępińskiego legitymuje się identycznym bilansem meczowym (1 – 4) oraz punktowym. Jedyne a zarazem pierwsze zwycięstwo GKS odniósł w poprzedniej kolejce, pokonując na wyjeździe Stal Pleszew 2:0. Trzy punkty w końcówce meczu zapewnili przyjezdnym Krystian Uruski oraz Bartłomiej Kulczycki. W ligowej tabeli piłkarze prowadzeni przez trenera Marcina Nowackiego zajmują 12. miejsce.

Sędzią głównym meczu będzie Dawid Pieniężny z Kępna. Na liniach pomagać mu będą Daniel Pawelec i Sebastian Gołdyn. Początek meczu GKS Rychtal – Rawia Walbet Rawicz w sobotę, 25 września o godzinie 16:00.

fot. Weronika Skrzypczak

 

Pin It on Pinterest

Shares