Kamil Pilarski nie jest już trenerem seniorów Rawii. 34 – letni szkoleniowiec wraz z zarządem klubu podjęli decyzję o zakończeniu trwającej dwa lata współpracy.

Trener Pilarski trafił do Rawicza wraz z końcem 2019 roku. Był pierwszym trenerem powołanym przez nowy zarząd rawickiego klubu a na stanowisku zastąpił wówczas Jerzego Radojewskiego. Po raz pierwszy drużynę w meczu ligowym poprowadził jednak dopiero na inaugurację sezonu 2020/2021. Rundy wiosennej bowiem z powodu pandemii Covid – 19 nie rozegrano. Pierwszy pełny sezon pod wodzą Kamila Pilarskiego rawiczanie zakończyli na wysokim, 6. miejscu.

Obecny sezon mimo wzmocnień nie układa się jednak po myśli zarówno samego byłego już trenera jak i piłkarzy oraz zarządu. Po 13 kolejkach ligowych Rawia zajmuje 11. miejsce. Rawiczanie wygrali jak dotąd tylko czterokrotnie. Lepiej niebiesko – biało – czerwoni radzili sobie w Pucharze Polski na szczeblu OZPN Leszno. Tam Rawia dotarła do finału, w którym po rzutach karnych przegrała z Orkanem Chorzemin.

Do końca rundy jesiennej obecnego sezonu pozostały dwa mecze. I zespół poprowadzi w nich trener tymczasowy. Obecnie trwają także rozmowy z nowym szkoleniowcem.

Trenerze, dziękujemy za pasję i zaangażowanie oddane dla Rawii oraz życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach!

fot. Weronika Skrzypczak

 

 

Pin It on Pinterest

Shares