Podziałem punktów zakończył się mecz 13. kolejki V ligi, w którym Rawia Walbet Rawicz na wyjeździe zmierzyła się z Piastem Czekanów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Niedzielne spotkanie lepiej rozpoczęli rawiczanie. Już w 4. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Sebastian Zagórski. Miejscowi odpowiedzieli trafieniem w 32. minucie i pierwsza połowa zakończyła się rezultatem remisowym.

Na trafienia w drugiej połowie trzeba było czekać aż do 80. minuty. Wówczas Rawia ponownie wyszła na prowadzenie a do siatki trafił Mateusz Witkowski. Niestety i na to trafienie zdołali odpowiedzieć piłkarze Piasta, którzy w 84. minucie po rzucie karnym doprowadzili do wyrównania. Więcej goli nie padło i Rawia zanotowała pierwszy w tym sezonie ligowy remis.

Piast Czekanów – Rawia Walbet Rawicz 2:2 (1:1)

Rawia: Wosiek – Marszałek, Cierniak, Witkowski (80′ Materkowski B.), Robak (60′ Wiktorowicz), Marchewka, Skrzypczak, Kupczyk, Zagórski (75′ Głowacz), Sosnowski (75′ Wawrzyniak P.), Cugier

W ligowej tabeli Rawia z dorobkiem 13 punktów zajmuje 11. miejsce. W następnej kolejce rawiczanie rozegrają ostatnie domowe spotkanie w tym roku. Rywalem podopiecznych Kamila Pilarskiego będzie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski. Początek meczu w niedzielę, 21 listopada o godzinie 13:30.