Bez punktów ze spotkania kończącego rundę jesienną wrócili piłkarze Rawii. W meczu 15. kolejki górą okazali się piłkarze Kani Gostyń, którzy wygrali u siebie 3:1.

Zespoły z Gostynia i Rawicza tej jesieni zmierzyły się ze sobą po raz drugi. W pierwszym spotkaniu, które rozegrano w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski w strefie leszczyńskiej górą byli rawiczanie. Tym razem lepsi okazali się gospodarze. Kania już do przerwy prowadziła 2:0 a oba gole – w tym jeden z rzutu karnego – strzelił Radosław Wachowski.

Ten sam piłkarz w 51. minucie po raz trzeci pokonał Michała Wolnego i tym samym skompletował hat – tricka. Zespół Rawii stać było na jedno trafienie. W 67. minucie rozmiary porażki gości zmniejszył rezerwowy Mateusz Witkowski, który zanotował swoje piąte trafienie w rundzie jesiennej.

Kania Gostyń – Rawia Walbet Rawicz 3:1 (2:0)

Rawia: Wolny – Szymanowski (46′ T. Wawrzyniak), Marszałek, Orłowski, Cierniak, Marchewka, Skrzypczak, Kupczyk (55′ Witkowski), Zagórski (70′ Wiktorowicz), P. Wawrzyniak, Cugier

Rundę jesienną niebiesko – biało – czerwoni zakończyli na 12. miejscu. Rawiczanie wywalczyli 13 punktów.