Pięć goli padło w sobotnim sparingu Rawii z rezerwami Polonii Środa Wielkopolska. Ostateczni lepsi okazali się piłkarze Polonii, którzy wygrali 3:2.

Początek meczu należał do piłkarzy vicelidera leszczyńskiej klasy okręgowej gr. III. Polonia najpierw wyszła na prowadzenie a po chwili mogła prowadzić już dwoma golami. Rzut karny obronił jednak Michał Wolny. Do wyrównania po asyście Mariusza Molki doprowadził Edwin Marchewka. Pomocnik Rawii tym samym zdobył swoją piątą bramkę w sparingach. Piłkarze ze Środy Wielkopolskiej zdołali po raz drugi wyjść na prowadzenie, ale i tym razem rawiczanie także odpowiedzieli trafieniem. Tym razem bramkarza rywali pokonał Piotr Robak. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego ekipa z „okręgówki” trzeci raz wyszła na prowadzenie, którego tym razem nie oddała. Tym samym Rawia zanotowała trzecią porażkę w okresie przygotowawczym.

W drugiej połowie spotkania na boisku w barwach Rawii pojawili się trzej piłkarze z zespołu juniorów starszych. W 45. minucie debiut w seniorskiej drużynie zanotował Mikołaj Cheba. W 65. minucie na murawie zameldował się Kacper Basty a w 70. Filip Buliński.

Polonia II Środa Wielkopolska – Rawia Walbet Rawicz 3:2

W piątek, 25 lutego podopieczni Marka Nowickiego rozegrają przedostatni mecz kontrolny. Rywalem rawiczan będzie MTS Pawłowice. Początek rywalizacji w Gostyniu zaplanowano na 20:00.