W świąteczną sobotę rozegrana zostanie 20. kolejka V ligi. W jednym z meczów Rawia Walbet Rawicz na wyjeździe zagra z Orłem Mroczeń.

Po czterech kolejnych porażkach w rundzie jesiennej rawiczanie pierwszych punktów poszukają w starciu z rywalem będącym w zasięgu niebiesko-biało-czerwonych. W poprzedniej kolejce Rawia na własnym terenie zmierzyła się z Victorią Skarszew. Lider tabeli kontrolował całe spotkanie i wyrywając 3:0 wywiózł ze Spokojnej komplet punktów. Drużyna prowadzona przez Marka Nowickiego z dorobkiem 12 punktów zajmuje w ligowej tabeli przedostatnie, 15. miejsce.

Piłkarze Orła w poprzedniej kolejce rywalizowali na wyjeździe ze Stalą Pleszew. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. W ligowej tabeli ekipa z powiatu kępińskiego prowadzona przez trenera Marka Wojtasiaka z 23 punktami zajmuje 9. miejsce.

W jesiennym meczu pomiędzy Rawią a Orłem lepsi okazali się goście, którzy wygrali 2:1. Gola dla Rawii strzelił wówczas Sebastian Zagórski. Początek sobotniego spotkania o godzinie 13:00.

fot. Wojciech Kręcki/Groundhopping Wlkp.

 

Pin It on Pinterest

Shares