Po sześciu kolejnych meczach bez porażki piłkarze Rawii Walbet Rawicz musieli przełknąć gorycz porażki. W sobotnim meczu 29. kolejki V ligi górą okazali się piłkarze Ostrovii 1909 którzy wygrali 3:0.

Pierwsze pół godziny spotkania toczonego w upalnym słońcu nie przyniosło trafień żadnej z drużyn. Worek z bramkami w 31. minucie po wrzutce i uderzeniu głową otworzyli gospodarze. Minutę później piłkarze z Ostrowa mieli na swoim koncie już dwa trafienia. Do końca pierwszej połowy gole już nie padły i miejscowi prowadzili 2:0.

W drugiej połowie padł jeden gol. Jego autorem w 88. minucie byli gospodarze. Mecz ostatecznie zakończył się triumfem Ostrovii 1909 3:0.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Rawia Walbet Rawicz 3:0 (2:0)

Rawia: Wolny – Marszałek (83′ Kupczyk), Orłowski, Cierniak, Przybylski (87′ Buliński), Marchewka (75′ Kopij), Czternastek, Zagórski (43′ Wiktorowicz), Robak (66′ Cheba), P. Wawrzyniak, Cugier

W sobotę, 25 czerwca podopieczni Marka Nowickiego rozegrają ostatnie spotkanie w tym sezonie. O godzinie 13:00 przy Spokojnej rawiczanie podejmą Kanię Gostyń.