W sobotnie popołudnie drugi sparing w okresie przygotowawczym rozegrali piłkarze Rawii Walbet Rawicz. W meczu rozegranym na stadionie przy ul. Spokojnej lepsi okazali się piłkarze Piasta Żmigród, którzy wygrali 1:0.

Stroną dominującą od pierwszego gwizdka sędziego byli piłkarze z dolnośląskiej IV ligi. Rawiczanie swoich szans szukali w kontratakach oraz stałych fragmentach gry. Po jednym z nich piłka znalazła się w bramce gości, ale arbiter dopatrzył się spalonego. Jeszcze przed przerwą rawiczanie drugi raz umieścili piłkę w siatce, ale ponownie odgwizdany został został spalony. Goście wynik otworzyli w 40. minucie po skutecznej akcji – sam na sam Michała Wolnego pokonał Maksymilian Łakomy.

Rawia Walbet Rawicz – Piast Żmigród 0:1 (0:1)

W sobotę, 30 lipca podopieczni Marka Nowickiego rozegrają trzeci sparing. Ich rywalem będzie MKP Wołów.