Podziałem punktów zakończył się sobotni mecz 4. kolejki V ligi, w którym Rawia Walbet Rawicz zmierzyła się przy Spokojnej z Zefką Kobyla Góra. W spotkaniu padł wynik 1:1.

Od pierwszego gwizdka gospodarze dominowali na boisku. Rawiczanie dłużej utrzymywali się przy piłce i często meldowali się w polu karnym Zefki. Aktywne ataki przyniosły efekt w 21. minucie. Wówczas po celnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę uderzeniem głową do bramki skierował Mikołaj Marszałek.

Po zmianie stron nadal utrzymywała się przewaga Rawii. Dobrze na skrzydle radził sobie Mikołaj Cheba, który często przeprowadzał skuteczne rajdy, ale brakowało wykończenia pod bramką przeciwników. Goście z Kobylej Góry długo nie potrafili przeprowadzić akcji, która zagroziła by bramce Rawii. Przyjezdni ostatecznie stanęli przed szansą na wyrównanie wyniku meczu. W 76. minucie po błędzie defensywy miejscowych i faulu w polu karnym „jedenastkę” na gola zamienił Maciej Stawiński.

Rawia Walbet Rawicz – Zefka Kobyla Góra 1:1 (1:0)

Rawia: Sadowski – Marszałek, Orłowski, Lipowczyk, P. Wawrzyniak, Cierniak, Molka, Cheba, Głowacz (88′ Buliński), Robak (81′ Cugier), Witkowski

W następnym meczu Rawia znów zagra u siebie. W sobotę, 10 września podopieczni Marka Nowickiego zmierzą się z Białym Orłem Koźmin Wielkopolski. Początek o godzinie 16:00.