Jeden gol padł z niedzielnym meczu 12. kolejki V ligi pomiędzy Rawią Walbet Rawicz a GKS-em Rychtal. Trafienie zanotowali goście i to oni wyjechali z Rawicza z kompletem punktów. 

Przewaga gości zarysowała się od początku niedzielnego meczu. Większość sytuacji GKS tworzył sobie jednak po złych zagraniach piłkarzy Rawii. Skutecznie w bramce zachowywał się jednak Dominik Sadowski i pierwsza połowa nie przyniosła trafień.

Starania gości przyniosły skutek po zmianie stron. Na uderzenie z dystansu w 50. minucie zdecydował się piłkarz gości a piłka po jego strzale wpadła do bramki obok bezradnego w tej sytuacji Sadowskiego. Gospodarze do ostatniego gwizdka sędziego starali się pokonać bramkarza gości, ale mimo kilku prób m.in. Jakuba Czternastka czy Oskara Cierniaka sztuka ta się nie udała. Ostatecznie, mecz zakończył się skromnym triumfem przyjezdnych.

Rawia Walbet Rawicz – GKS Rychtal 0:1 (0:0)

Rawia: Sadowski – Marszałek (57′ Machi), Orłowski, Cierniak, Molka, Buliński (40′ Czternastek), Cheba (85′ Kopij), P. Wawrzyniak, Lipowczyk, Głowacz, Cugier (73′ Bojdo)

Mimo porażki Rawia utrzymała 10. miejsce w tabeli. W następnej kolejce podopieczni Marka Nowickiego zagrają na wyjeździe z Orłem Mroczeń. Mecz ten w sobotę, 5 listopada o godzinie 14:00.

fot. Wojciech Kręcki, Groundhopping Wlkp.

 

Pin It on Pinterest

Shares