W sobotę piłkarze Rawii Walbet Rawicz po raz ostatni w tym roku o ligowe punkty zagrają w Rawiczu. Ich rywalem w meczu 14. kolejki V ligi będzie dobrze znana przy Spokojnej drużyna Krobianki Krobia.

W lepszych humorach do sobotniej potyczki przystąpią z pewnością rawiczanie. W poprzedniej kolejce niebiesko-biało-czerwoni po golach Mikołaja Cheby i Mikołaja Marszałka pokonali na wyjeździe Orzeł Mroczeń 2:1 i pokazali, że mimo młodego składu są w stanie rywalizować także z teoretycznie bardziej doświadczonymi wiekowo zespołami. Zwycięstwo to pozwoliło Rawii na awans w ligowej tabeli. Obecnie podopieczni Marka Nowickiego z 17 punktami zajmują 8. miejsce.

Bez punktów spotkanie w poprzedniej kolejce zakończyła Krobianka. Drużyna z powiatu gostyńskiego przed tygodniem rywalizowała u siebie ze wzmocnioną kilkoma graczami z pierwszego zespołu ekipą z Kalisza. Gościom do wywalczenia trzech punktów wystarczył gol strzelony w 50. minucie przez Piotra Zmorzyńskiego. W ligowej tabeli podopieczni grającego trenera Wojciecha Bzdęgi z 20 punktami zajmują 6. miejsce.

Początek meczu Rawia Walbet Rawicz – Krobianka Krobia w sobotę, 12 listopada o godzinie 13:00.  

fot. Dawid Bela/Rawicz24.pl

 

 

Pin It on Pinterest

Shares