W przedostatnim meczu w sezonie 2023/2024 seniorzy Rawii po golach Tomasza Wawrzyniaka i Bartłomieja Głowacza pokonali na wyjeździe Victorię Ostrzeszów 2:0. Rawiczanie wywalczyli trzy punkty mimo, że od 29. minuty grali w osłabieniu. Jak mecz z zamykającą tabelę Victorią dla portalu ostrzeszówinfo.pl skomentował trener Rawii, Marek Nowicki?

Wygrywamy w Ostrzeszowie 2:0. Dla nas to cenne zwycięstwo, ponieważ przyjechaliśmy w troszeczkę okrojonym składzie. Kolejni zawodnicy dostali dużo minut, także myślę, że taki cenny mecz wyjazdowy dla nas. Zawsze grając jednego zawodnika mniej jest jakaś obawa o to, że przeciwnik mentalnie zyska i jeżeli strzeli bramkę to później to go napędza do kolejnych akcji. Tego na szczęście nie było. Zagraliśmy bardzo konsekwentnie. Może nie stwarzaliśmy tylu sytuacji co od początku meczu, ale byliśmy bardzo skoncentrowani w defensywie.