logo

IV Liga – Kadra 2017-2018

Bramkarz

ZawodnikMeczeCGBramkiAsystyŻKCK
Danek Karol2724300030
Cieśla Sebastian000000
Zawidzki Kosma32700010

Obrońca

ZawodnikMeczeCGBramkiAsystyŻKCK
Madera Sylweriusz64630010
Wawrzyniak Patryk2724300020
Materkowski Bartosz72140011
Siniecki Patryk2420140031
Skrzypczak Patryk5340000
Walkowiak Damian2925420040
Skrzypczak Tomasz2116391072
Frąszczak Bartosz160000

Pomocnik

ZawodnikMeczeCGBramkiAsystyŻKCK
Cezary Lorenc74201000
Wąchała Arkadiusz2112221131
Kołeczko Stanisław1411003010
Zaborowski Szymon2211271020
Niedźwiedź Kamil1613910040
Materkowski Seweryn62740010
Gill Hubert104870031
Molka Mariusz2116740020
Cheba Kamil103840000
Świtała Szymon000000
Wawrzyniak Tomasz2112551120
Duda Kamil41120000

Napastnik

ZawodnikMeczeCGBramkiAsystyŻKCK
Arkadiusz Woźniak71880000
Jarus Kacper4271000
Masełkowski Marcin2824464030
Kubeczka Marcel2340000
Mateusz Pijanowski1210664220
Maciejewski Oskar2210723051

Trener

Jerzy Radojewski

Kierownik drużyny

Maciej Buliński

logo

IV Liga – Tabela 2017-2018

PozycjaKlubMZRPBZBS+/-Pkt
130234374254973
230202867293862
330178551242759
430177673363758
5301731065392654
630166847262154
730156949381151
830111094235743
930124143044-1440
1030116135756139
113086163554-1930
123039183068-3818

A Klasa – Kadra 2017-2018

Bramkarz

ZawodnikMeczeCGBramkiAsystyŻKCKGS
Ławniczak Tomasz436000000
Siecla Eryk320000000
Danek Karol19000000
Cieśla Sebastian746700200
Zawidzki Kosma13117000000

Obrońca

Pomocnik

ZawodnikMeczeCGBramkiAsystyŻKCKGS
Woźny Mikołaj317700000
Krogulec Tymoteusz320320000
Marcin Mikołajczyk854400100
Guliński Kamil1552400000
Cezary Lorenc429900000
Wąchała Arkadiusz865970000
Kołeczko Stanisław213410100
Zaborowski Szymon646500000
Niedźwiedź Kamil14600000
Materkowski Seweryn17143210400
Gill Hubert751420000
Artur Stolarek969900100
Molka Mariusz545000000
Cheba Kamil1491630000
Świtała Szymon19168500100
Wawrzyniak Tomasz533310000
Duda Kamil1290981000

Napastnik

ZawodnikMeczeCGBramkiAsystyŻKCKGS
Jarus Kacper15100040100
Arkadiusz Woźniak431600000
Masełkowski Marcin19040000
Kubeczka Marcel21170220100
Mateusz Pijanowski0000000
Maciejewski Oskar965511100

Trener

Tomasz Skrzypczak

Kierownik drużyny

Leszek Skrzypczak

A Klasa – Tabela 2017-2018

PozycjaKlubMZRPBZBS+/-Pkt
126223197247369
226211498445464
326154781423949
426137676542246
5261331073631042
6261241070403040
726105115570-1535
82694136485-2131
92693144065-2530
102692154271-2929
112691165171-2028
122674155269-1725
132663173580-4521
142650213692-5615

Junior Młodszy – Kadra 2017-2018

Kadra

BRAMKARZE: SIECLA ERYK, MARSZAŁEK JAKUB, JARMUŻ HUBERT

OBROŃCY: GLINA ROBERT, CZWOJDRAK JAKUB, ORŁOWSKI SEBASTIAN, STOLAREK ARTUR, STACHOWIAK KACPER, POKŁADEK KACPER

POMOCNICY: SZAROLETA KONRAD, SAWKO JAKUB, FOREMNIAK SEBASTIAN, KROGULEC TYMOTEUSZ, MIKOŁAJCZYK MARCIN, STACH BARTOSZ, PAWLAK DAWID, MARSZAŁEK MIKOŁAJ, KACZMAREK BARTOSZ, SKRZYPCZAK JĘDRZEJ, MOSIEK BARTOSZ

NAPASTNICY: SZYMONIAK KRYSTIAN, WOŹNY MIKOŁAJ, KRAKOWSKI DAWID

Treningi

Poniedziałek – 18:00-19:30 stadion Grota Roweckiego
Środa – 18:00 – 19:30 stadion Grota Roweckiego
Piątek – 18:00 – 19:30 stadion Grota Roweckiego

Trener

Piotr Łakomy

Trampkarz – Kadra 2017-2018

Kadra

Trener

Marcin Masełkowski

Treningi

Poniedziałek – 18:00-19:30 stadion Grota Roweckiego
Środa – 16:30 – 18:00 stadion Grota Roweckiego
Piątek – 16:00 – 17:30 stadion Grota Roweckiego

Młodzik I – Kadra 2017-2018

Kadra

Bramkarze: Maciej Bołuńdź, Maciej Czerwiński
Obrońcy: Adrian Szaroleta, Aleksander Niedźwiedzki, Michał Foremniak, Nikodem Białek, Maciej Frąszczak, Franek Normann, Bartosz Krupa
Pomocnicy: Nikodem Kendzia, Jakub Dziubałka, Maciej Cieplik, Martyna Kumolka, Jakub Nowak, Kamil Skrzypek, Bartek Projs, Szymon Groblewicz, Kacper Gawlak,
Napastnicy: Bartosz Biegała, Paweł Świerczyński

Treningi

Poniedziałek – 16:30 – 18:00 stadion Grota Roweckiego
Środa – 16:30 – 18:00 stadion Grota Roweckiego
Piątek – 16:30 – 18:00 stadion Grota Roweckiego

Trener

Tomasz Szaroleta

Młodzik II – Kadra 2017-2018

Kadra

Bramkarze:
Obrońcy:
Pomocnicy:
Napastnicy:

Treningi

Wtorek – 16:30 – 18:00 stadion Grota Roweckiego
Środa – 15:45 – 17:15 stadion Grota Roweckiego
Piątek – 15:45 – 17:15 stadion Grota Roweckiego

Trener

Przemysław Wawrzyniak

Orlik – Kadra 2017-2018

Treningi

Poniedziałek – 16:00 – 17:30 boisko Orlik
Środa – 16:30 – 18:00 stadion Grota Roweckiego
Piątek – 16:00 – 19:00 boisko Orlik

Trener

Marcin Stochaj

Terminarz i wyniki

Rocznik 2007/08 Grupa Mistrzowska

Terminarz i wyniki

Rocznik 2008
Share This