Liga Międzyokręgowa – Kadra 2018-2019

Bramkarz

ZawodnikMeczeCGBramkiAsystyŻKCK
Danek Karol000000
Basa Dominik98100010
Cieśla Sebastian87200000
Wolny Michał54500000
Machowiak Jakub87200010

Pomocnik

ZawodnikMeczeCGBramkiAsystyŻKCK
Sawko Jakub000000
Lorenc Cezary2716471130
Materkowski Seweryn2312100150
Wąchała Arkadiusz2111182020
Kołeczko Stanisław1310435000
Zaborowski Szymon101950010
Molka Mariusz2623282192
Wawrzyniak Tomasz2919946030

Napastnik

ZawodnikMeczeCGBramkiAsystyŻKCK
Wróblewski Jan000000
Jarus Kacper144091000
Łoskot Piotr2717998140
Biegała Patryk158394320
Pijanowski Mateusz26231711381
Kubeczka Marcel82910000
Maciejewski Oskar1911423050

Trener

Jerzy Radojewski

Kierownik drużyny

Maciej Buliński

Liga Miedzyokręgowa – Tabela 2018-2019

PozycjaKlubMZRPBZBS+/-Pkt
130216372185469
230185766382859
330183980354557
430175867363156
530167749321755
630165959352453
7301271157411643
830126125051-142
930117124045-540
1030114154951-237
1130107135457-337
123099124354-1136
133096152866-3833
143086163352-1930
1530432322101-7915
163042243087-5714

Junior Młodszy – Kadra 2018-2019

Kadra

BRAMKARZE: SIECLA ERYK, MARSZAŁEK JAKUB, JARMUŻ HUBERT

OBROŃCY: GLINA ROBERT, CZWOJDRAK JAKUB, ORŁOWSKI SEBASTIAN, STOLAREK ARTUR, STACHOWIAK KACPER, POKŁADEK KACPER

POMOCNICY: SZAROLETA KONRAD, SAWKO JAKUB, FOREMNIAK SEBASTIAN, KROGULEC TYMOTEUSZ, MIKOŁAJCZYK MARCIN, STACH BARTOSZ, PAWLAK DAWID, MARSZAŁEK MIKOŁAJ, KACZMAREK BARTOSZ, SKRZYPCZAK JĘDRZEJ, MOSIEK BARTOSZ

NAPASTNICY: SZYMONIAK KRYSTIAN, WOŹNY MIKOŁAJ, KRAKOWSKI DAWID

Treningi

Poniedziałek – 18:00-19:30 stadion Grota Roweckiego
Środa – 18:00 – 19:30 stadion Grota Roweckiego
Piątek – 18:00 – 19:30 stadion Grota Roweckiego

Trener

Piotr Łakomy

Trampkarze – Kadra 2018-2019

Kadra

Bramkarze: Maciej Bołuńdź, Maciej Czerwiński
Obrońcy: Adrian Szaroleta, Aleksander Niedźwiedzki, Michał Foremniak, Nikodem Białek, Maciej Frąszczak, Franek Normann, Bartosz Krupa
Pomocnicy: Nikodem Kendzia, Jakub Dziubałka, Maciej Cieplik, Martyna Kumolka, Jakub Nowak, Kamil Skrzypek, Bartek Projs, Szymon Groblewicz, Kacper Gawlak,
Napastnicy: Bartosz Biegała, Paweł Świerczyński

Treningi

Poniedziałek – 16:30 – 18:00 stadion Grota Roweckiego
Środa – 16:30 – 18:00 stadion Grota Roweckiego
Piątek – 16:30 – 18:00 stadion Grota Roweckiego

Trener

Tomasz Szaroleta

ŻAK – Kadra 2018-2019

Trener

Michał Rejek
Share This