Musisz włączyć obsługę JavaScript

Bezsensowny mecz

Rawia Rawicz trafiła „oczko” w spotkaniu z Mas-Rolem Spławie w rozgrywkach ligi juniorów młodszych OZPN w Lesznie. Rawiczanie strzelili 21 goli, nie mieli prawa stracić żadnego. Goście przyjechali w sile ośmiu ludzi, wyszli na plac w siedmioosobowym składzie. O tym, że rozgryw...

Czytaj więcej: Bezsensowny mecz


Juniorzy młodsi też z "Podkowami"

Podobnie jak trampkarze, juniorzy młodsi naszego klubu uczestniczyli w turnieju halowym organizowanym przez PKS Racot o Złotą Podkowę. Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Nowickiego składała się z zawodników rok młodszych i można powiedzieć sam wynik końcowy był dla całej ekipy miłym zaskoczeniem. Tym bardziej, że rozgrywki zaczęli od porażki z Obrą Kośc...

Czytaj więcej: Juniorzy młodsi też z "Podkowami"


JUNIORZY MŁODSI MISTRZEM !!

Drużyna juniora młodszego pod wodzą Krzysztofa Izydorczaka zajęła I miejsce w grupie mistrzowskiej OZPN Leszno, tym samym zdobyła awans do ligi wielkopolskiej juniorów młodszych. Nasza drużyna w meczu na szczycie pokonała na wyjeździe lidera tabeli drużynę Korony Piaski wynikiem 1:5 i tym samym wyprzedziła Koronę o 1 pkt. w końcowej tabeli. Drużyna juniorów młodszych w sezonie...

Czytaj więcej: JUNIORZY MŁODSI MISTRZEM !!


Juniorzy młodsi wrócili z Głuchołazów

Zespół juniorów młodszych KP Rawia Rawicz przebywał na tygodniowym obozie  sportowym w Głuchołazach.  Drużyna Krzysztofa Nowickiego trenowała dwa razy dziennie. Rozegrała trzy mecze kontrolne, kolejno z: Turem Turek (5:0 - Siecla 2, Gąsiorowski, Jelichowski, Woźniak), Polonią ...

Czytaj więcej: Juniorzy młodsi wrócili z Głuchołazów


DOBRY POCZĄTEK JUNIORA M.

Rawia Rawicz        -         MUKS Wolsztyn  3:0(0:0)Mateusz Grzelczak(60')Amadeusz Izydorczak (70')Filip Kendzia (75')W dniu 31.03.2012 o godzinie 15:00 podopieczni  Krzysztofa Izydorczaka rozpoczęli zmagania w grupie mistrzowskiej OZPN Leszno w kat. Junior Młodszy. Nasza drużyna pierwszy swój...

Czytaj więcej: DOBRY POCZĄTEK JUNIORA M.