Musisz włączyć obsługę JavaScript
Sezon: 2016/2017 (Senior)

Klasa B grupa 1, Grupa 1

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Kolejka 1 (3-4 września 2016)
#1
Kormoran Święciechowa Kormoran Święciechowa 6:2 Iskra Długie Stare Iskra Długie Stare
#2
Piast Poniec Piast Poniec 5:1 Dąbroczanka II Pępowo Dąbroczanka II Pępowo
#3
Rydzyniak II Rydzyna Rydzyniak II Rydzyna 1:5 Grom Czeluścin Grom Czeluścin

Kolejka 2 (10-11 września 2016)
#1
Dąbroczanka II Pępowo Dąbroczanka II Pępowo 9:0 Kormoran Święciechowa Kormoran Święciechowa
#2
Grom Czeluścin Grom Czeluścin 0:4 Piast Poniec Piast Poniec
#3
Rawia II Rawicz Rawia II Rawicz 8:0 Rydzyniak II Rydzyna Rydzyniak II Rydzyna

Kolejka 3 (14 września 2016)
#1
Iskra Długie Stare Iskra Długie Stare 3:8 Dąbroczanka II Pępowo Dąbroczanka II Pępowo
#2
Kormoran Święciechowa Kormoran Święciechowa ?:? Grom Czeluścin Grom Czeluścin
2016-09-14 17:45 #3
Piast Poniec Piast Poniec 2:3 Rawia II Rawicz Rawia II Rawicz

Kolejka 4 (17-18 września 2016)
#1
Grom Czeluścin Grom Czeluścin 0:1 Iskra Długie Stare Iskra Długie Stare
#2
Rawia II Rawicz Rawia II Rawicz 1:1 Kormoran Święciechowa Kormoran Święciechowa
#3
Rydzyniak II Rydzyna Rydzyniak II Rydzyna 0:2 Piast Poniec Piast Poniec

Kolejka 5 (24-25 września 2016)
2016-09-25 11:00 #1
Dąbroczanka II Pępowo Dąbroczanka II Pępowo 5:1 Grom Czeluścin Grom Czeluścin
#2
Iskra Długie Stare Iskra Długie Stare 4:12 Rawia II Rawicz Rawia II Rawicz
#3
Kormoran Święciechowa Kormoran Święciechowa 2:0 Rydzyniak II Rydzyna Rydzyniak II Rydzyna

Kolejka 6 (1-2 października 2016)
#1
Piast Poniec Piast Poniec 1:0 Kormoran Święciechowa Kormoran Święciechowa
2016-10-02 14:00 #2
Rawia II Rawicz Rawia II Rawicz 2:1 Dąbroczanka II Pępowo Dąbroczanka II Pępowo
#3
Rydzyniak II Rydzyna Rydzyniak II Rydzyna 4:1 Iskra Długie Stare Iskra Długie Stare

Kolejka 7 (8-9 października 2016)
#1
Dąbroczanka II Pępowo Dąbroczanka II Pępowo 7:2 Rydzyniak II Rydzyna Rydzyniak II Rydzyna
2016-10-09 13:00 #2
Grom Czeluścin Grom Czeluścin 0:4 Rawia II Rawicz Rawia II Rawicz
#3
Iskra Długie Stare Iskra Długie Stare 2:2 Piast Poniec Piast Poniec

Kolejka 8 (15-16 października 2016)
#1
Dąbroczanka II Pępowo Dąbroczanka II Pępowo 1:2 Piast Poniec Piast Poniec
2016-10-15 #2
Grom Czeluścin Grom Czeluścin ?:? Rydzyniak II Rydzyna Rydzyniak II Rydzyna
#3
Iskra Długie Stare Iskra Długie Stare ?:? Kormoran Święciechowa Kormoran Święciechowa

Kolejka 9 (22-23 października 2016)
#1
Kormoran Święciechowa Kormoran Święciechowa 3:3 Dąbroczanka II Pępowo Dąbroczanka II Pępowo
#2
Piast Poniec Piast Poniec 2:0 Grom Czeluścin Grom Czeluścin
2016-10-23 12:00 #3
Rydzyniak II Rydzyna Rydzyniak II Rydzyna 0:4 Rawia II Rawicz Rawia II Rawicz

Kolejka 10 (29-30 października 2016)
#1
Dąbroczanka II Pępowo Dąbroczanka II Pępowo ?:? Iskra Długie Stare Iskra Długie Stare
#2
Grom Czeluścin Grom Czeluścin ?:? Kormoran Święciechowa Kormoran Święciechowa
2016-10-30 12:00 #3
Rawia II Rawicz Rawia II Rawicz ?:? Piast Poniec Piast Poniec