24/03/2018 IV Liga Wielkopolska - grupa Południe Sezon 2017/18 19
1 - 2
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Od mocnego uderzenia rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze Rawii. W Piaskach pokonali oni miejscową Koronę 2:1.

Rawia objęła prowadzenie w 33′ minucie meczu. Po akcji Mateusza Pijanowskiego swoją trzecią bramkę w tym sezonie zdobył Marcin Masełkowski. Gdy wydawało się, że rawiczanie zejdą do szatni z prowadzeniem, Karola Danka przelobował piłkarz Korony i pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Po przerwie lepiej prezentowali się gospodarze, ale to Rawia zadała drugi cios. W 88′ minucie strzałem po długim rogu popisał się Marcin Masełkowski i zdobywając drugą bramkę w meczu zapewnił Rawii bardzo ważne trzy punkty.

W następnej, świątecznej kolejce Rawia podejmie przy Spokojnej Polonię Kępno. Początek meczu z Wielką Sobotę o godzinie 12:00.