26/08/2017 IV Liga Wielkopolska - grupa Południe Sezon 2017/18 5
0 - 0
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

W Kępnie padł remis z którego nikt nie był zadowolony. Nasz zespół wyruszył na spotkanie do liderującej w IV ligowej tabeli Polonii Kępno z nastawieniem wywalczenia po raz pierwszy w tym sezonie 3 punktów. Stadion Polonii, należy do szczęśliwych, ponieważ jeszcze tam nie przegraliśmy. Wyjściowa jedenastka nie była zaskoczeniem , trener postawił na zawodników, którzy najczęściej do tej pory występowali. Mecz nie zachwycał, gospodarze w I połowie stworzyli sobie dwie sytuacje strzeleckie lecz nie byli w stanie zagrozić bramce Karola. My tę część meczu kończyliśmy bez strzału na bramkę Polonii. Druga odsłona dużo nie różniła się od pierwszej, gospodarze byli częściej przy piłce , wykonywali niezliczoną ilość stałych fragmentów gry lecz poważnego zagrożenia pod naszą bramką nie stworzyli. Nasz zespół najlepszy okres gry miał pomiędzy 65 a 75 minutą. Wówczas przeprowadziliśmy kilka składnych ataków po których Marcin oddał dwa strzały po których interweniować musiał golkiper miejscowych. Nie często to piszemy, ale najlepszymi aktorami tego widowiska byli arbitrzy spotkania. W naszym zespole na wyróżnienie zasłużyli stoperzy – Patryk Wawrzyniak i Sylweriusz Madera, który po jednym z wielu starć doznał kontuzji i musiał opuścić w 70 minucie boisko. Za tydzień derby, na Spokojną przyjeżdża Polonia Leszno, która bardzo dobrze rozpoczęła tegoroczny sezon.