12/08/2018 Liga Międzyokręgowa Sezon 2018/19 1
0 - 2
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Nie udała się piłkarzom Rawii inauguracja sezonu 2018/2019 w Lidze Międzyokręgowej. W pierwszym meczu sezonu rawiccy piłkarze przegrali przy Spokojnej z GKS Dopiewo 0:2.

Już pierwsze minuty niedzielnego meczu pokazały kto będzie w nim stroną dominującą. Od początku inicjatywę przejęli goście, którzy mimo, że dłużej utrzymywali się przy piłce nie potrafili zagrozić bramce strzeżonej przez Sebastiana Cieślę. Rawia nastawiła się na grę z kontrataków, ale nawet one nie przynosiły zagrożenia dla gości. W jednej z takich akcji po wstrzeleniu piłki w pole karne z bocznego sektora boiska z piłką „minęło się” trzech graczy Rawii.

Druga połowa pojedynku wyglądała podobnie jak pierwsza. Jedyną różnicą było jednak to, że goście poprawili swoją skuteczność i dwukrotnie pokonali bramkarza niebiesko-biało-czerwonych. Rawia nie była wstanie odpowiedzieć żadnym trafieniem i inaugurację zakończyła bez gola i bez zdobyczy punktowej.

Rawia RAWAG Rawicz – GKS Dopiewo 0:2 (0:0)

Szansa na rehabilitację już w środę. Rawia uda się wówczas do Poznania na mecz z Wiarą Lecha. Początek rywalizacji o godzinie 18:00