3 - 0
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Smutny tydzień października

Pierwszy tydzień października trzeba jak najszybciej wymazać z pamięci naszych zawodników.

W środę udaliśmy się na zaległy mecz do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie zmierzyliśmy się z miejscową Ostrowią. Wynik 1:6 nie pozostawia złudzeń kto rządził na boisku. Jedyny pozytywny akcent z tego meczu to pierwsza zdobyta bramka na boisku przeciwnika. Autorem tego gola był Tomek Wawrzyniak.

W sobotę natomiast rozegraliśmy XI kolejkę IV ligi. Tym razem udaliśmy się do beniaminka z Turka. Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany, lecz nie na najwyższym poziomie. Gra toczyła się przeważnie w środkowej części boiska, bez sytuacji bramkowych po obydwu stronach. Podobny obraz gry był do 70′ meczu, wówczas to  straciliśmy piłkę przy linii środkowej, gospodarze ruszyli prawą stroną, centra na 8 metr i strzał głową niekrytego napastnika Tura spowodował, że musieliśmy rozpocząć grę ze środka boiska. Trener Radojewski próbował zmienić obraz gry dokonując zmian, lecz zmiennicy nie wprowadzili żadnego ożywienia w grze ofensywnej Rawii. Z przodu bardzo się starał Kuba  Borowczyk, jednak nie miał wsparcia w kolegach. W 87′ niepotrzebny faul na 18 metrze, strzał z rzutu wolnego trafia w mur, piłka odbita na lewą stronę, gdzie skrzydłowy gospodarzy pomimo asysty dwóch naszych zawodników podaje po ziemi na 8 metr do swojego kolegi. Niemoc naszego bloku defensywnego spowodowała, że zawodnik Tura spokojnie przerzuca sobie piłkę z prawej nogi na lewą i strzałem po długim roku podwyższa prowadzenie. W ostatniej minucie meczu kolejna strata na środku boiska, napastnik gospodarzy wygrywa pojedynek 1:1 z naszym kapitanem, a w akcji ratunkowej Arek wytrąca go z równowagi na polu karnym. Faul i poszkodowany wykorzystuje rzut karny. Wynik 3:0 i ze spuszczonymi głowami powracamy do Rawicza.

W sobotę okazja do poprawienia nastrojów, ponieważ w meczu derbowym podejmować będziemy drużynę z Gostynia.