Po okresie przygotowawczym czas na weryfikację formy. W sobotę 5 sierpnia na inaugurację rundy jesiennej sezonu 2017/2018 IV ligi wielkopolskiej Rawia zmierzy się na wyjeździe z Victorią Września.

W okresie przygotowawczym drużyna z Wrześni rozegrała trzy mecze kontrolne. Biało – zieloni pokonali Vitcovię Witkowo 5:1 i Unię Swarzędz 2:1 oraz ulegli Sokołowi Kleczew 0:1.

Rawiczanie, którzy w przerwie między sezonowej stracili m.in. Patryka Kowalskiego, Tomasza Wiśniewskiego oraz najlepszego strzelca minionego sezonu Wojciecha Bzdęge rozegrali w ramach przygotowań cztery sparingi. Podopieczni trenera Jerzego Radojewskiego pokonali w nich Piast Kobylin i Krobiankę Krobia (oba mecze wygrane 3:1) a także zremisowali z Promieniem Krzywiń 0:0 i Koroną Wilkowice 1:1.

W meczu tych drużyn rozegranym we Wrześni w końcówce ubiegłego sezonu gospodarze triumfowali 2:0. Teraz z pewnością piłkarze Rawii będą chcieli udanie rozpocząć nowy sezon i od początku zdobywać punkty niezbędne do zajęcia w lidze jak najwyższego miejsca.

———————————————————

Victoria Września – Rawia RAWAG Rawicz
sobota 5 sierpnia, godzina 16:00

(JK)

Pin It on Pinterest

Shares