W Święto Trzech Króli, drużyna orlików Rawii Rawicz prowadzona przez Marcina Stochaja, wzięła udział w dwóch turniejach w Żernikach Wrocławskich.

Najpierw od godziny 8.00 pierwszy zespół rywalizował w turnieju OLIMPIAKOS CUP, a od godziny 12.00 druga drużyna grała w turnieju RAFIN CUP. W obu turniejach nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, a wszyscy na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

W turnieju OLIMPIAKOS CUP Rawia Rawicz wygrała 4:0 z AP FootBall Wrocław, 5:1 z Olimpiakosem Żerniki Wrocławskie, 8:0 z Parasolem Wrocław i pechowo przegrała 0:2 z AP Champions Wrocław. Ciekawostką był fakt, że w przypadku remisu zarządzano „szwedzką dogrywkę”. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Krzysztof Kryg z Rawii.

Druga nasza drużyna w swoim turnieju rozegrała 5 spotkań. Jeden wygrała po dogrywce (1:0 ze Sportingiem I Wrocław), dwa przegrała po dogrywce (0:1 z Parasolem Wrocław i 1:2 z Forzą Wrocław) i dwa przegrała w regulaminowym czasie gry (0:1 z AP Champions Wrocław i 0:3 ze Sportingiem II Wrocław). Na koniec organizatorzy tytuł najlepszego bramkarza przyznali Marcelowi Becelewskiemu z Rawii.

Marcin Stochaj (trener orlików U-10)„Udział w obu turniejach uważam za bardzo pożyteczny sprawdzian. Moi młodzi podopieczni mogli zaprezentować swoje umiejętności na tle bardzo ciekawych rywali z województwa dolnośląskiego. Chciałbym także serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, za pomoc w organizacji wyjazdu na oba turnieje.”

 

Pin It on Pinterest

Shares