Kolejny piłkarski weekend naszej młodzieży za nami. Minionej soboty i niedzieli swoje mecze rozegrali trampkarze i dwie drużyny młodzika. Ponadto w akcji oglądaliśmy też najmłodszych adeptów piłkarskiego rzemiosła, czyli drużyna żaków (rocznik 2009).

W sobotę, 21 kwietnia o godzinie 10.00 na stadionie żużlowym, trampkarze Rawii Rawicz podejmowali rówieśników z Gostynia. Podopieczni Marcina Masełkowskiego nie dali szans piłkarzom Kanii, wygrywając 3:0. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Worek z bramkami otworzył Oskar Sadowczyk strzałem w długi róg. Na 2:0 podwyższył Alan Wieliczko, który perfekcyjnie wykonał rzut wolny z ok. 20 metrów. Wynik meczu ustalił Kamil Cugier, który wykończył świetną indywidualną akcję Huberta Anderscha.

W bardzo dobrych humorach z Ponieca wrócił nasz zespół młodzika grający w grupie mistrzowskiej. Młodzi piłkarze Rawii wygrali z miejscowym Piastem 4:2 choć do przerwy przegrywali 1:2. Dwie bramki dla Rawii zdobył Bartosz Biegała, a po jednym trafieniu zanotowali Michał Foremniak i Jakub Dziubałka.

Nie udał się niestety ligowy mecz naszej drugiej drużynie młodzika. Podopieczni Przemysława Wawrzyniaka przegrali w Pakosławiu z miejscowym Awdańcem aż 1:6.

Z kolei żaki rywalizowały w turnieju w Rawiczu gdzie za rywali mieli dwie drużyny Awdańca Pakosław, dwie drużyny Orli Jutrosin i LPFA Rawicz. Młodzi piłkarze Rawii świetnie radzili sobie w poszczególnych meczach i zanotowali dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę.

Pin It on Pinterest

Shares