W czwartek, 5 kwietnia, rundę wiosenną w lidze zainaugurowali juniorzy młodsi Rawii. Inauguracja wypadła bardzo okazale. Na boisku w Piaskach, Rawia rozgromiła miejscową Koronę, wygrywając aż 5:0. Wszystko zaczęło się w 10 minucie, kiedy to Marcin Mikołajczyk odebrał piłkę obrońcy gospodarzy i w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza Korony. W 31 minucie Rawia strzela drugiego gola, którego jednak nie uznaje sędzia spotkania. I połowa kończy się więc skromny prowadzeniem Rawii.

W II połowie dominacja rawiczan nie podlegała już dyskusji. Na 2:0 w 54 minucie gola zdobywa Sebastian Foremniak, który wykorzystał doskonałe podanie Krystiana Szymoniaka. Rawia trzeciego gola zdobywa w 67 minucie. Świetna dwójkowa akcja Bartka Kaczmarka z Szymoniakiem i ten drugi umieszcza piłkę w siatce. 5 minut później było już 4:0. Swojego drugiego gola w meczu zdobywa Sebastian Foremniak (tym razem po podaniu Sebastiana Orłowskiego). Dzieło kończy Sebastian Orłowski, który w 76 minucie w zamieszaniu podbramkowym zachowuje najwięcej zimnej krwi. Juniorzy młodsi wygrywają pewnie i rewanżują się gospodarzom za porażkę 2:0 w rundzie jesiennej.

Skład Rawii: Siecla Eryk (60`Stachowski Patryk) – Szaroleta Konrad (58`Mosiek Bartosz), Czwojdrak Jakub, Stolarek Artur (50` Szymoniak Krystian), Pokładek Kacper – Woźny Mikołaj (41`Kaczmarek Bartosz), Orłowski Sebastian, Skrzypczak Jędrzej, Stachowiak Kacper (53` Popiołek Dawid), Foremniak Sebastian, Mikołajczyk Marcin (73` Mielcarek Michał).