W tygodniu odbyły się aż 4 mecze zaległe, w których zagrali nasze młodziki i orliki. Najpierw w poniedziałek, 23 kwietnia do Czempinia na mecze w ligach mistrzowskich pojechały pierwsze drużyny młodzików i orlików. Oba zespoły rozegrały bardzo dobre spotkania. Ostatecznie jednak troszkę więcej powodów do zadowolenia mieli podopieczni Tomka Szarolety, którzy pokonali miejscowy AS Czempiń 2:1. Bramki dla Rawii zdobyli: Michał Foremniak i Paweł Świerczyński. Z kolei nasz młody zespół orlików uległ gospodarzom 5:7. Z gry jednak naszym chłopcom należał się co najmniej remis. Gole strzelali: Wiktor Mruk 2, Krzysztof Kryg, William Ngiuvu i Filip Wolny.

We wtorek, 24 kwietnia do Pogorzeli udał się nasz drugi zespół młodzików. Piłkarze Przemka Wawrzyniaka pokonali miejscowy Lew 3:1 i tym samym odnieśli pierwsze wiosenne zwycięstwo. Gole dla rawiczan zdobyli: Antoni Michala, Adam Becelewski i Stanisław Herman.

Ostatnim meczem było spotkanie w Lipnie, gdzie orliki Rawii zmierzyły się z miejscowym Orłem. Spotkanie rozgrywane w ramach rozgrywek grupy 4 OZPN Leszno, stało na dobrym poziomie, a głównym bohaterem meczu był bramkarz gospodarzy, który wielokrotnie ratował zespół Orła od utraty gola. Przewaga naszych orlików pod każdym kątem była jednak bardzo duża i ostatecznie Rawia wygrała 8:3 (5:2). Dodajmy, że w meczu zagrało aż 15 zawodników naszego klubu. Gole dla podopiecznych trenera Marcina Stochaja strzelali: Wiktor Mruk 2, Krzysztof Kryg, William Ngiuvu, Bartosz Konopka, Igor Maciejak, Filip Pląskowski i Maksymilian Wałoszek.

 

Pin It on Pinterest

Shares