Rawia Rawag Rawicz zremisowała dzisiaj w zaległym meczu IV ligi z SKP Słupcą 0:0. Także na remis zagrali nasi juniorzy młodsi. W wyjazdowym meczu zremisowali bowiem w Pakosławiu z tamtejszym Awdańcem 1:1. Podopieczni Piotra Łakomego, którzy zaczęli rundę wiosenną od dwóch wygranych tym razem zdobyli tylko punkt na trudnym terenie w Pakosławiu. Rawia objęła prowadzenie w 12 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sebastiana Foremniaka, bramkarz gospodarzy popisuje się niepewną interwencją i do piłki dopada Sebastian Orłowski i umieszcza futbolówkę w siatce. Niestety w II połowie, w 56 minucie Awdaniec wyprowadza kontrę, po której zdobywa wyrównującego gola.

Skład Rawi: Siecla Eryk – Szaroleta Konrad (70` Popiołek Dawid), Czwojdrak Jakub, Stolarek Artur, Pokładek Kacper (1` Krogulec Tymoteusz) –
Foremniak Sebastian, Orłowski Sebastian, Skrzypczak Jędrzej, Kaczmarek Bartosz (65` Szymoniak Krystian), Stachowiak Kacper (53`Woźny Mikołaj) – Mikołajczyk Marcin.