W niedzielę, 15 kwietnia, na stadionie im. Floriana Kapały od g. 10.00 do późnych godzin popłudniowych można było oglądać w akcji trzy drużyny młodzieżowe Rawii Rawicz. Jako pierwszy na boisku zaprezentował się zespół młodzika grający w lidze mistrzowskiej. Rywalem podopiecznych Tomka Szarolety był PKS Racot. Rawia ostatecznie pokonała gości 2:1, choć do przerwy przegrywała 0:1 tracąc bramkę w końcowych fragmentach pierwszych 30 minut. Po zmianie stron i motywacyjnej rozmowie w szatni zobaczyliśmy odmienioną Rawię. Tuż po wznowieniu gry, bramkę wyrównującą zdobył Michał Foremniak, a po kilku minutach ten sam zawodnik strzelił gola dającego zwycięstwo.

Później na murawie zaprezentowali się młodzicy grający w lidze terenowej. Podopieczni Przemka Wawrzynika zmierzyli się z dziewczętami z KA 4 resPect Krobia. W naszej drużynie chłopcy z rocznika 2006 i 2007, natomiast dziewczyny z KA 4 to zespół złożony z rocznika 2004-2006. Mecz był bardzo wyrównany. Oba zespoły głównie walczyły w środkowej części boiska. Bliżsi objęcia prowadzenie byli nasi piłkarze. Ta sztuka udała się w II połowie. Gola na 1:0 zdobył Franciszek Nowak. Ambitne piłkarki z Krobi nie poddały  sie i w końcówce zdobyły wyrównującą bramkę. Mecz zakończył się więc remisem 1:1.

Ostatni na murawie zaprezentowali się trampkarze naszego klubu. Po jednostronnym widowisku podopieczni Marcina Masełkowskiego wygrali z Piastem Poniec 4:0. Dwie bramki zdobył Dariusz Jarczyński, a po jednym trafieniu zaliczyli Bartosz Głowacz i Alan Wieliczko.

Pin It on Pinterest

Shares