Świetnie ułożył się dla naszych młodych zawodników ostatni weekend. W dniach od 4 do 6 maja młodzi piłkarze Rawii walczyli w czterech meczach i wszystkie rozstrzygnęli na swoją korzyść. Wszystko zaczęło w piątkowe popołudnie na orliku przy ul. Mickiewicza. Na nim w grupie mistrzowskiej orlików zagrali piłkarze Rawii i Młodej Polonii Leszno. Z konfrontacji zwycięsko wyszli podopieczni trenera Marcina Stochaj, którzy wygrali 5:4 (2:2). Gole dla  Rawii zdobyli: William Ngiuvu 2, Krzysztof Kryg 1, Wiktor Mruk 1 i Dawid Twardowski 1.

W sobotnie przedpołudnie do rywalizacji przystąpiły 2 nasze zespoły. Najpierw w Krobii, tym razem w grupie 4 OZPN Leszno nasze orliki grały z miejscową Krobianką. Przewaga w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła była po stronie młodych piłkarzy z Rawicza. Ostatecznie Rawia wygrała aż 13:4 (6:2). Łupem bramkowym podzielili się: Dawid Twardowski 5, Wiktor Mruk 3, William Ngiuvu 2, Michał Matysiak 1, Jakub Kapała 1 i Marcel Becelewski 1. Z kolei w Szelejewie nasz drugi zespół młodzika wygrał pewnie z Wielkopolanką aż 6:1.

W niedzielę o 10.00 w Pudliszkach zagrali nasi trampkarze. Po dobrym mecze, zwłaszcza w II połowie wygrali ze Zjednoczonym 3:1. Mecz rozpoczął się od prowadzenia gospodarzy.  Rawia wyrównała po golu Mikołaja Marszałka. W II połowie nasi piłkarze juz nie pozwolili rozwinąć skrzydeł drużynie gospodarzy. Najpierw Wiktor Kopij uderzeniem z rzutu wolnego dał prowadzenie, a następnie Marcel Maciejak ustali wynik meczu na 3:1 dla Rawii Rawicz.