W środę, 16 maja nasi juniorzy młodsi podejmowali na własnym boisku MTS Pawłowice. Nasi zawodnicy nie dali szans rywalom wygrywając 4:1 (0:0). Przez pierwsze 20 minut mecz był dość wyrównany. Dopiero sytaucja z 28 minuty zmieniła obraz meczu. Bramkarz gości za niesportowe zachowanie otrzymał czerwoną kartkę. Rawia grę w przewadze wykorzystała dopiero na początku II połowy. W 43 minucie sędzia dyktuje rzut karny a pewnym egzekutorem okazuje się Sebastian Orłowski. 2 minuty później ponownie arbiter dyktuje jedenastkę ale tym razem bramkarz z Pawłowic okazuje się lepszy od Orłowskiego. W 58 minucie zrobiło się 2:0. Sebastian Orłowski uderza piłkę głową w poprzeczką a pewną dobitką popisuje się Krystian Szymoniak. Goście jednak pomimo gry w osłabieniu nie zamierzali się poddawać i dwie minuty później zdobyli kontaktową bramkę. Rawia nie dała jednak rozkręcić się piłkarzom MTS-u. W 62 minucie piłkarze Rawii ponownie wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Ładnym strzałem popisał się Bartosz Kaczmarek i piłka trafiła do bramki tuż przy słupku.W ostatniej minucie meczu sędzia dyktuje trzeci rzut karny dla Rawii. Tym razem pewnym strzelcem okazuje się Jędrzej Skrzypczak i ustala wynik meczu na 4:1.

Skład Rawii: Siecla Eryk, Szaroleta Konrad (76`Pokładek Kacper), Stolarek Artur, Czwojdrak Jakub, Stachowiak Kacper(55` Krogulec Tymoteusz), Kaczmarek Bartosz ( 64 Woźny Mikołaj), Orłowski Sebastian, Skrzypczak Jędrzej, Foremniak Sebastian (71` Sawko Jakub), Mikołajczyk Marcin (71` Popiołek Dawid),