Juniorzy młodsi naszego klubu okazali się najlepsi w rozgrywkach OZPN Leszno. W meczu finałowym pokonali zwycięzcę grupy 2, GKS Włoszakowice w dwmumeczu 4:3 i 2:1! Zwycięstwo w lidze dało podopiecznym Piotra Łakomego awans do Ligi Wojewódzkiej.

W pierwszym meczu rozegranym 13 czerwca, Rawia wygrała na wyjeździe „tylko” 4:3, choć po 30 minutach prowadziła już 4:0. Gole w tym meczu zdobyli: Krystian Szymoniak 2, Bartosz Kaczmarek i Sebastian Foremniak. Rewanż zapowiadał się więc niezwykle ciekawie. W sobotnie przedpołudnie, 16 czerwca na stadionie przy ul. Spokojnej rozbrzmiał pierwszy gwizdek arbitra głównego. Już w 7 minucie pierwszego gola zdobywa Marcin Mikołajczyk. W 20 minucie ośrodkowanie Sebastiana Foremniaka z rzutu różnego na długi słupek trafia do Sebastiana Orlowskiego, który głową zagrywa do środka, a tam Artur Stolarek z najbliższej odległości podwyższa wynik na 2:0 dla Rawii. W 27 minucie mogło być 3:0 ale Sebastian Orłowski niecelnie trafia z rzutu karnego. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:0. W drugiej odsłonie Rawia umiejętnie pilnowała korzystnego wyniku. Gości stać było tylko na honorowe trafienie W  60 minucie po strzale z rzutu wolnego z bocznego sektora boiska, zawodnik gości głową zmienia kierunek lotu piłki i pokonuje Siecle.

Skład: Siecla Eryk – Stachowiak Kacper (65′ Marszałek Mikołaj) Skrzypczak Jędrzej, Stolarek Artur, Szaroleta Konrad, Krogulec Tymoteusz (68′ Woźny Mikołaj) Orłowski Sebastian, Sawko Jakub, Foremniak Sebastian(74′ Mosiek Bartosz), Kaczmarek Bartosz (78’Mielcarek Michał), Mikołajczyk Marcin.