Juniorzy młodsi naszego klubu okazali się najlepsi w rozgrywkach OZPN Leszno. W meczu finałowym pokonali zwycięzcę grupy 2, GKS Włoszakowice w dwmumeczu 4:3 i 2:1! Zwycięstwo w lidze dało podopiecznym Piotra Łakomego awans do Ligi Wojewódzkiej.

W pierwszym meczu rozegranym 13 czerwca, Rawia wygrała na wyjeździe „tylko” 4:3, choć po 30 minutach prowadziła już 4:0. Gole w tym meczu zdobyli: Krystian Szymoniak 2, Bartosz Kaczmarek i Sebastian Foremniak. Rewanż zapowiadał się więc niezwykle ciekawie. W sobotnie przedpołudnie, 16 czerwca na stadionie przy ul. Spokojnej rozbrzmiał pierwszy gwizdek arbitra głównego. Już w 7 minucie pierwszego gola zdobywa Marcin Mikołajczyk. W 20 minucie ośrodkowanie Sebastiana Foremniaka z rzutu różnego na długi słupek trafia do Sebastiana Orlowskiego, który głową zagrywa do środka, a tam Artur Stolarek z najbliższej odległości podwyższa wynik na 2:0 dla Rawii. W 27 minucie mogło być 3:0 ale Sebastian Orłowski niecelnie trafia z rzutu karnego. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:0. W drugiej odsłonie Rawia umiejętnie pilnowała korzystnego wyniku. Gości stać było tylko na honorowe trafienie W  60 minucie po strzale z rzutu wolnego z bocznego sektora boiska, zawodnik gości głową zmienia kierunek lotu piłki i pokonuje Siecle.

Skład: Siecla Eryk – Stachowiak Kacper (65′ Marszałek Mikołaj) Skrzypczak Jędrzej, Stolarek Artur, Szaroleta Konrad, Krogulec Tymoteusz (68′ Woźny Mikołaj) Orłowski Sebastian, Sawko Jakub, Foremniak Sebastian(74′ Mosiek Bartosz), Kaczmarek Bartosz (78’Mielcarek Michał), Mikołajczyk Marcin.

Pin It on Pinterest

Shares