Z przytupem zakończyli rozgrywki ligowe nasi juniorzy młodsi. W ostatnim meczu grupy 1 rozgrywek OZPN Leszno pokonali na własnym boisku Koronę Wilkowice 6:2 (1:1). Wygrana dała podopiecznym Piotra Łakomego pierwsze miejsce w swojej grupie!

Już w 7 minucie Sebastian Orłowski daje prowadzenie Rawii. Goście jednak nie zamierzali się poddawać i w 28 minucie doprowadzili do wyrównania. Pierwsza połowa skończyła się więc wynikiem remisowym. W II połowie piłkarze Rawii wrzucili wyższy bieg i już w 46 minucie ponownie wyszli na prowadzenie. Precyzyjnym strzałem popisał się Sebastian Foremniak, który znakomicie wykończył podanie od Tymoteusza Krogulca. W 53 minucie było już 3:1. Strzelcem gola tym razem był Bartosz Kaczmarek. Minutę później czwartego gola dla Rawii w sytuacji sam na sam zdobywa Krystian Szymoniak. Na 5:1 na kwadrans przed końcem meczu swojego drugiego gola w meczu zdobywa Bartosz Kaczmarek. Goście drugą bramkę strzelają w 72 minucie. Jednak to do Rawii należało ostatnie słowo. W ostatniej minucie meczu swojego drugiego gola strzela Sebastian Orłowski i ustala wynik meczu na 6:2 dla Rawii.

Teraz czas na oczekiwanie na rywala w walce o mistrzostwo OZPN Leszno. Prawdopodobnie rywalem Rawii będzie Obra 1912 Kościan albo GKS Włoszakowice.

Skład: Siecla Eryk – Stachowiak Kacper, Czwojdrak Jakub, Skrzypczak Jedrzej (63′ Mosiek Bartosz), Szaroleta Konrad (70′ Mielcarek Michał), Kaczmarek Bartosz, Orlowski Sebastian, Krogulec Tymoteusz (50′ Stolarek Artur), Foremniak Sebastian (70′ Sawko Jakub) Szymoniak Krystian (55′ Woźny Mikołaj), Mikołajczyk Marcin (63′ Popiolek Dawid)