Kolejny raz mieszkańcy Gminy Rawicz mogą oddawać swoje głosy na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Rawicz. W tym roku wśród zgłoszonych zadań znalazła się propozycja Akademii Piłkarskiej Młoda Rawia.

Boisko piłkarskie mieszczące się na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu ma szansę wzbogacić się o profesjonalne nawodnienie oraz piłko chwyty, które poprawią infrastrukturę i bezpieczeństwo korzystania z obiektu. Na planowanej inwestycji odbywać się będą m.in treningi piłkarzy Akademii Piłkarskiej Młoda Rawia. Obiekt ten jest także ogólnodostępny dla wszystkich mieszkańców. Głosowanie na projekty zgłoszone w Budżecie Obywatelskim Gminy Rawicz na rok 2019 odbywa się od 20 sierpnia do 10 września. Odbywa się ono za pomocą tradycyjnego formularza, który należy dostarczyć do wyznaczonych placówek lub Urzędu Miasta i Gminy Rawicz lub za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Rawicz.

Wszystkie informacje na temat Budżetu Obywatelskiego dostępne są tutaj https://rawicz.budzet-obywatelski.org. Szczegółowy opis projektu zgłoszonego przez AP Młoda Rawia znajduje się tutaj https://rawicz.budzet-obywatelski.org/projekt/4258

Liczymy, że przy wsparciu mieszkańców i kibiców rawickiego klubu uda się poprawić bazę treningową dla najmłodszych piłkarzy klubu, będących często kandydatami do gry w pierwszym zespole.

 

 

 

Pin It on Pinterest

Shares