Aż sześć spotkań ligowych rozegrali w miniony weekend piłkarze AP Młoda Rawia Rawicz. Wszystko rozpoczęło się w piątek 7 września. Najpierw o g. 18.00 w Pudliszkach swój inauguracyjny mecz w 1.lidze okręgowej E2 rozegrali nasze orliki z rocznika 2009. Lepsi w meczu okazali się gospodarze, którzy wygrali mecz 7:6 (5:1). Podopieczni Mikołaja Górniaka przegrywali już 0:5, ale dokonali nie lada wyczynu, gdyż w II połowie doprowadzili do stanu 5:5! Potem było 6:6, ale ostatnie słowo należało do Zjednoczonych. Gole dla Rawii zdobyli: Marceli Kwieciński 3, Jakub Włodarczak 1, Dominik Golina 1 i Fabian Wielebski 1.

Tego samego dnia o g. 17.30 w Bojanowie swój pierwszy ligowy mecz w 2.lidze okręgowej E1 rozegrała AP Młoda Rawia II Rawicz (rocznik 2008). Nasi piłkarze nie dali szans zawodnikom UKS Szok Bojanowo i wygrali aż 8:1 (2:0). Łupem bramkowym podzielili się: Jan Kowalski 4, Marceli Umławski 2, Filip Pląskowski 1 i Igor Trzybulski 1.

Także w piątek do gry w 2 kolejce 1.ligi okręgowej młodzików (D1) przystąpili podopieczni Przemysława Wawrzyniaka, a ich rywalem był zespół Promienia Krzywiń. Nasi piłkarze nie dali żadnych szans gościom i rozgromili ich aż 10:1. Aż sześć goli w tym meczu było autorstwa Stanisława Hermanna, dwa gole dołożył Adam Becelewski, a po jednym trafieniu zanotowali Kacper Moździerz i Kacper Kowaliński.

W sobotnie przedpołudnie swój pierwszy ligowy mecz w sezonie 2018/2019 rozegrali orliki z rocznika 2008 (pierwszy zespół), którzy rywalizują w 1.lidzie okręgowej E1. Udali się do Miejskiej Górki na mecz z miejscową Spartą. Pomimo wielu sytuacji naszych zawodników mecz zakończył się remisem 3:3 (1:2). Dwa gole dla Młodej Rawii zdobył Krzysztof Kryg, a jedno trafienie było autorstwa Dawida Twardowskiego.

Z kolei w Rawiczu w 2.kolejce rozgrywek 2.ligi okręgowej młodzika (D1) swoje spotkanie rozegrali podopieczni Leszka Wojciechowskiego. Rywalem naszych piłkarzy był UKS Szok Bojanowo, który dał naszym piłkarzom dobrą lekcję futbolu wygrywając aż 6:1.

Ostatni na boisko wybiegli nasi trampkarze. W niedzielę grali w Krobii z miejscową Krobiankę i pewnie wygrali 3:1. Gole dla Rawii zdobyli: Bartosz Biegała, Michał Foremniak i Aleksander Niedźwiecki.

Pin It on Pinterest

Shares