Aż 5 naszych drużyn młodzieżowych rozgrywało swoje mecze ligowe w weekend 1-2 września. W sumie nasi młodzi zawodnicy odnieśli trzy zwycięstwa, jeden mecz zremisowali i w jednym musieli uznać wyższość rywali.

Swoje pierwsze ligowe mecze rozgrywali młodzicy, trampkarze i juniorzy młodsi. Dwie drużyny młodzika wybrały się na mecze wyjazdowe. Pierwszy zespół grający w 1 lidze okręgowej grał w Lesznie z miejscową Polonią. Podopieczni trenera Przemysława Wawrzyniaka nie dali szans rywalom wygrywając 5:1, choć do przerwy przegrywali 0:1. Po dwa gole dla Młodej Rawii zdobyli Stanisław Hermann i Igor Stelmaszczyk, Jedno trafienie było autorstwa Kacpra Chorostkowskiego. Druga drużyna grająca w 2 lidze okręgowej pojechała do Osiecznej na mecz z miejscową Tęczą-Osa. Piłkarze Leszka Wojciechowskiego wygrali 4:0 a łupem bramkowym podzielili się Mateusz Trojan i Tymoteusz Szmanda, którzy zdobyli po dwa gole.

Pierwszy mecz ligowy w sezonie 2018/2019 rozegrali także trampkarze. Zawodnicy prowadzeni przez Sławka Wendzonkę zremisowali u siebie z Kanią Gostyń 2:2. Bramki dla Młodej Rawii zdobyli Jakub Dziubałka i Kamil Szybaj.

Udaną jesienną inaugurację mają za sobą juniorzy młodsi, którzy pokonali w Rawiczu Koroną Wilkowice 3:2 po dwóch golach Dawida Krakowskiego i jednym trafieniu Kamila Cugier.

Z porażką wrócili do Rawicza nasi juniorzy starsi. Pomimo dzielnej postawy przegrali 0:3 w Pleszewie z miejscową Stalą.

Pin It on Pinterest

Shares