Zapraszamy na podsumowanie wyników jakie od piątku do niedzieli osiągnęły drużyny Rawii na wszystkich szczeblach rozgrywkowych.

Jako pierwsi w piątek na boisko wybiegli orliki U-11. Na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rywalizowali oni z miejscowym Śląskiem. Mecz kontrolny rozrywany w kiepskiej pogodzie zakończył się remisem 8:8.

Śląsk Wrocław – AP Młoda Rawia Rawicz 8:8 / orliki U-11 / mecz kontrolny

W sobotę ligowe spotkanie rozegrali trampkarze. Drużyna prowadzona przez Piotra Łakomego rywalizowała w Piaskach a mecz z Koroną zakończył się remisem 2:2. Bramki dla Rawii zdobyli Foremniak i Wieliczko.

Korona Piaski – Rawia RAWAG Rawicz 2:2 / trampkarze / mecz ligowy

Także w sobotę swoje spotkanie rozegrali juniorzy młodsi. W Czaczu pokonali oni miejscowy Grom 2:1 a bramki zdobyli Krakowski i Cugier. Było to pierwsze wiosenne zwycięstwo drużyny.

Grom Czacz – Rawia RAWAG Rawicz 1:2 / juniorzy młodsi / mecz ligowy

Kolejny mecz u siebie przegrała drużyna seniorów. Tym razem podopieczni Jerzego Radojewskiego okazali się gorsi od Pogoni Śmigiel i przegrali 0:2

Rawia RAWAG Rawicz – Pogoń Śmigiel 0:2 / seniorzy / Liga Międzyokręgowa

W sobotę turniej rozegrały nasze żaki F1 (rocznik 2010). Tym razem młodzi piłkarze wybrali się do Leszna, gdzie pod balonem na sztucznej nawierzchni spotkali się z AP Reiss Leszno i AP Młoda Polonia Leszno.

Żaki / turniej w Lesznie / mecz i rewanż

Jako pierwsi w niedzielę na boisko wybiegła drużyna orlików U-11 która rywalizowała w Kościanie. Po dobrym meczu młodzi rawiczanie triumfowali 8:5.

UKS Czwórka Kościan – AP Młoda Rawia I Rawicz 5:8 / orliki U-11 / 1.liga E1 OZPN Leszno

W niedzielne południe swój pierwszy wiosenny turniej rozegrały nasze skrzaty. Na boisku OSiR przy ul. Spokojnej w Rawiczu do rywalizacji oprócz AP Młoda Rawia przystąpiły Sarnowianka Sarnowa, Kania Gostyń i KA 4 resPect

Skrzaty / turniej w Rawiczu / każdy z każdym

W niedziele na stadionie żużlowym swój mecz w 1.lidze młodzików D1 rozgrywali podopieczni Sławka Wendzonki. Tym razem do Rawicza przyjechał lider rozgrywek – PKS Racot. Mecz zakończył się wygraną gości.

AP Młoda Rawia I Rawicz – PKS Racot 1:3 / 1.liga młodzików D1 OZPN Leszno

Szczegółowe wyniki na profilu KP Rawia Rawicz na facebook’u

 

 

Pin It on Pinterest

Shares