Zapraszamy na podsumowanie wyników jakie od poniedziałku do niedzieli osiągnęły drużyny Rawii na wszystkich szczeblach rozgrywkowych. Nie zabrakło wielu strzelonych goli i ładnych zespołowych akcji.

W poniedziałek jako pierwsza na boisko wybiegła druga drużyna orlików U-11. jej rywalem była drużyna MTS Pawłowice. Ligowe spotkanie skończyło się wysokim zwycięstwem młodych piłkarzy Rawii 15:2. Cieszy dobra gra drużyna i kolejne zdobyte doświadczenie.

**********

W czwartek drużyna skrzatów uczestniczyła w turnieju rozegranym w Rawiczu, Jej rywalami były drużyny Futsal Gostyń, Zjednoczeni Pudliszki i Skrzaty Sarnowianka Sarnowa. Wszystkie drużyny stworzyły dobre widowiska, w których nie zabrakło wielu pozytywnych emocji.

**********

W piątek ligowe spotkanie rozegrali seniorzy Rawii. Drużyna Jerzego Radojewskiego dość niepodziewanie pokonała przy Spokojnej wyżej notowaną Kanię Gostyń 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Tomasz Wawrzyniak i Mateusz Pijanowski.

**********

Dwa mecze w tym tygodniu rozegrali orliki U-11. W pierwszym pokonali w Rawiczu PKS Racot 4:0. Z kolei w drugim wyjazdowym spotkaniu pokonali AS Czempiń 7:0. Oba spotkania rozegrano w ramach 1.ligi Orlika OZPN Leszno.

**********

Weekend w Rawiczu upłynął pod znakiem rywalizacji w 24 godzinnym Rawickim Festiwalu Sportu. Wśród drużyn rywalizujących przy Spokojnej nie mogło zabraknąć drużyn AP Młoda Rawia. W tym wspaniałym święcie sportu swoje umiejętności zaprezentowały wszystkie nasze drużyny od skrzata do młodzika.

Szczegółowe wyniki i zdjęcia na profilu KP Rawia Rawicz na facebook’u

 

 

 

Pin It on Pinterest

Shares