Zapraszamy na podsumowanie wyników jakie od piątku do niedzieli osiągnęły drużyny Rawii na wszystkich szczeblach rozgrywkowych.

W sobotę od godzin porannych na stadionie przy ul.Spokojnej odbywał się finał Mistrzostw OZPN Leszno w kategorii Żak, który Rawia organizowała wraz z OZPN Leszno – Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej w Lesznie. W finałowych zmaganiach rywalizowało aż 20 zespołów, które zostały podzielone na cztery grupy. W sumie rozegrano prawie 60 meczów. Najlepszym zespołem w kategorii F1 (rocznik 2010) został Lech Poznań Football Academy Rawicz a w kategorii F2 najlepsza okazała się AP Młoda Rawia Rawicz.

**********

Także w sobotę ostatnich mistrzostwach OZPN Leszno uczestniczyły nasze najmłodsze zespoły. Drużyna skrzatów prowadzona przez trenerów Krzysztofa Paprockiego i Tomasza Wawrzyniaka rywalizowała na turnieju w Gostyniu. W zawodach rywalizowało łącznie 16 drużyn. Pogoda dopisała, organizacja tez na bardzo wysokim poziomie. Wyniki ? Najmniej ważne – liczy się kolejne zdobyte doświadczenie i sportowa rywalizacja.

**********

Powoli dobiegają do końca rozgrywki orlików. Podopieczni Marcina Stochaja rywalizują na dwóch frontach, w 1 i 2 lidze orlików OZPN Leszno. W czwartek 5 maja drugi zespół na swoim boisku rywalizował z Lwem Pogorzela. Drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie, które zakończyła wysokim zwycięstwem 11:0. Pierwszy zespół natomiast w ostatniej ligowej kolejce zmierzył się z drużyną Football Academy Leszno i triumfował 5:3.

**********

Remisem 1:1 zakończył się przedostatni w tym sezonie mecz seniorów. W 29. kolejce Ligi Międzyokręgowej drużyna Jerzego Radojewskiego podzieliła się punktami w wyjazdowym meczu z Koroną Piaski. Bramkę dla Rawii zdobył Stanisław Kołeczko.

Szczegółowe wyniki i zdjęcia na profilu KP Rawia Rawicz na facebook’u

 

 

Pin It on Pinterest

Shares