Kolejne halowe zmagania mają za sobą młodzieżowe zespoły Rawii. W weekend rywalizowali młodziki, orliki, zespoły z rocznika 2011 i 2007 oraz trampkarze C2.

Żaki z rocznika 2011 ( na zdjęciu powyżej) rywalizowały na turnieju o puchar Starosty Górowskiego. Zmagania zakończyli na II miejscu oraz otrzymali dwa wyróżnienia indywidualne. Kapitan Nikodem Ratajczak został królem strzelców turnieju a zastępca kapitana Hubert Rzepka został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Bardzo udany sparing mają za sobą nasi trampkarze C2, którzy pokonali własnym boisku MUKS Szok Bojanowo 4:0. Bramki strzelali: Herman Stanisław, Stelmaszczyk Igor, Pokladek Hubert i Baluniak Filip.

Drużyna mlodzika rozegrała kolejny sparing. Tym razem we Wrocławiu na boisku, ze sztuczna nawierzchnią nasi zawodnicy zagrali z MKS Parasol Wrocław. Tradycyjnie mecz toczył się w formacie 3×30 minut. W meczu zagrało 17 zawodników. Młoda Rawia zagrała bardzo dobre spotkanie, zawodnicy świetnie realizowali założenia taktyczne, dzięki temu stworzyli sobie mnóstwo sytuacji bramkowych. Gole strzelali: Jędrek 7, Krzysiu 3, William 2, Kamil 2, Dawid 1, Wiktor 1, Hubert 1 i Michał 1.

Zespół z rocznika 2007, wziął udział w charytatywnym turnieju w Żmigrodzie. Obok Młodej Rawii w turnieju zagrały jeszcze zespoły z Odolanowa, Wąsosza, Trzebnicy, Skokowy, Miejskiej Górki i Żmigrodu. Nasi piłkarze wygrali cztery mecze i ponieśli dwie porażki po 0:1. Ostatecznie dało to im III miejsce w turnieju.

W sobotę drużyna Orlika E1, brała udział w turnieju Sarnovia Cup 2020.
Grano systemem każdy z każdym. W każdym meczu było widać pełne zaangażowanie i determinację u naszych piłkarzy, co przełożyło się na stworzenie wielu ciekawych sytuacji podbramkowych. W turnieju zagrały zespoły z Rawicza, Borku Wlkp, Miejskiej Górki, Krobii i Sarnowy.

 

Gratulujemy wszystkim świetnych występów!

 

Pin It on Pinterest

Shares