Pracowity weekend mają za sobą młodzieżowe drużyny Rawii. Swoje umiejętności na tle rywali sprawdzili młodziki, piłkarze z rocznika 2011 oraz trampkarze. 

W sobotnie przedpołudnie młodziki zmierzyli się z rówieśnikami z zespołu KKS Astra Krotoszyn. Grano 3×30 minut a na boisku zaprezentowało się 18 zawodników. Podopieczni Marcina Stochaj rozegrali bardzo dobre spotkanie i pewnie ograli zespół gości. Gole dla Młodej Rawii zdobyli: Filip Pląskowski 6, zawodnik testowany 6, Krzysiu Kryg 4, Kamil Stefaniak 3, Jan Kowalski 1 i Jakub Kapała 1.

Także w sobotę w halowym turnieju w Miejskiej Górce udział wzięła drużyna U-11. Rywalami zespołu prowadzonego przez Leszka Wojciechowskiego były ekipy z Krobi, Jutrosina, Pakoslawia, LPFA Rawicz i oczywiście gospodzarzy Sparty Miejska Gorka. Młodzi piłkarze Rawii turniej zakończyli z kompletem zwycięstw. Wynik nie był jednak istotny ponieważ na pierwszym miejscu liczyła się dobra zabawa.

W niedzielę 16 lutego kolejny turniej rozegrali chłopcy z rocznika 2011. W trakcie 8-godzinnych zmagań w Żmigrodzie zdobyli kolejne cenne doświadczenia. W turnieju młodzi piłkarze rywalizowali z drużynami z Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. Było wiele emocji oraz dobrej zabawy. Nie zabrakło oczywiście wielu pięknych goli.

Drużyna trampkarzy (na zdjęciu głównym) w poniedziałek rozegrała bardzo ciekawy sparing. Na boisku w Trzebnicy podopieczni Krzysztofa Nowickiego zagrali z UKS Talent Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 5:4 dla zespołu z Warszawy. Hat – trickiem dla Młodej Rawii popisał się Igor Stelmaszczyk a jedno trafienie zanotował Adam Becelewski.

Wszystkim młodych piłkarzom i ich trenerom gratulujemy udanych występów i trzymamy kciuki za dalsze turnieje!

 

Pin It on Pinterest

Shares