Wielkimi krokami zbliża się piłkarska wiosna a co za tym idzie rywalizacja z halowych parkietów przenosi się na zieloną murawę. W ten weekend rywalizowały zespoły młodzika, trampkarzy i skrzatów.

W Kątach Wrocławskich kolejny sparing rozegrał nasz zespół młodzika młodszego (na zdjęciu głównym). Rywalem naszych piłkarzy była Akademia Piłkarska Jedenastka. Mecz odbył się na boisku ze sztuczna nawierzchnią. Piłkarze Marcina Stochaj spędzili na boisku prawie 90 minut. Spotkanie pomimo fatalnej aury mogło się podobać. Było sporo gry kombinacyjnej oraz fajnych akcji. Nasi piłkarze okazali się minimalnie lepsi. Gole dla Młodej Rawii zdobyli: William 2, Jasiu 1, Wiktor 1 i Jakub Sz. 1.

Nasi trampkarze C2 grający na co dzień w Lidze wojewódzkiej rozegrali dziś spotkanie w Lesznie z miejscową Polonią. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:3, choć to nasi zawodnicy fantastycznie rozpoczęli pojedynek, prowadząc 2:0.

Gole zdobyli: Herman Stasiu, Becelewski Adam i Naglak Kamil.

 

Kolejny Turniej z cyklu Deichmann Cup rozegrały w Lesznie skrzaty. Piłkarze świetnie się bawili, zdobywając kolejne cenne doświadczenie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Pin It on Pinterest

Shares