Kolejne weekendowe zmagania mają za sobą młodzi piłkarze Rawii. Na parkietach rywalizowały zespoły skrzatów (dwa turnieje), piłkarze z rocznika 2012 oraz żaki z rocznika 2011.

W Ostatnim Turnieju z cyklu Niedźwiadek Rawicz Cup rywalizowały skrzaty z rocznika 2013/2014 (zdjęcie główne). Świetna organizacja turnieju, ciekawe drużyny i ambicja zawodników sprawiły, że młodzi piłkarze z uśmiechami na twarzy kończyli turniej. Serdeczne podziękowania dla rodziców oraz sponsorów dzisiejszego turnieju: Sklep spożywczy ABC Katarzyna Łukaszewska, Kamieniarstwo Piotr Kukawka oraz Hurtownia Hugo Rawicz Joanna i Hubert Stefaniak

Za pomoc dziękujemy RS Timber sp. z oo oraz PPHU Annbox s.c.

Piłkarze z rocznika 2012 udali się do Bojanowa na turniej „Schaltbau Rawag Cup” z okazji 50 lecia firmy. Obok ekipy Młodej Rawii do rywalizacji przystąpiły drużyny FA Leszno, GAS Krobia, Awdańca Pakosław, Wisły Borek Wlkp. i Szoku Bojanowo.

Skrzaty z naszego klubu  dziś uczestniczyły  w ten weekend także w turnieju „Kosmiczny Gol” w Lesznie Mimo zmęczenia poprzednim turniejem dali z siebie wszystko awansując do najlepszej grupy zawodów.

Kolejny weekend i kolejny turniej żaków z rocznika 2011. Tym razem nasi młodzi zawodnicy grali na turnieju w Rawiczu organizowanym przez AP Reissa Rawicz. Wystawiliśmy dwie drużyny które z powodzeniem rywalizowały w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Teraz przed nami przygotowania do rozgrywek żaków już na boiskach.

 

Gratulujemy osiągniętych wyników!

 

Pin It on Pinterest

Shares