W środę odbyła się video – konferencja w której udział wzięli prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej oraz prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

– Obrady miały charakter konsultacyjny. Omawiano między innymi aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju i jej wpływ na rozgrywki piłkarskie prowadzone przez wojewódzkie związki, zwłaszcza seniorskie III ligi i klasy niższe, a także rozgrywki kobiece i młodzieżowe oraz mecze Pucharu Polski. Po konsultacjach z klubami postanowiono, że decyzja o sposobie kontynuowania lub zakończenia obecnego sezonu, zostanie podjęta najpóźniej do 11 maja 2020. Po tym terminie określone zostaną szczegółowe rozwiązania dotyczące rundy wiosennej sezonu 2019/2020 roku. – czytamy w komunikacie, który na swojej stronie internetowej opublikował Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Prezesi zgodnie podjęli decyzję, że wypracowane stanowisko w sprawie kontynuowania bądź zakończenia sezonu będzie wspólne dla wszystkich Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. 

fot. laczynaspilka.pl

 

Pin It on Pinterest

Shares