Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do treningów powrócili młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Młoda Rawia, do której w dalszym ciągu można dołączyć!

Akademia Piłkarska Młoda Rawia to jedna z najprężniej działających szkółek piłkarskich w naszym mieście. W treningach bierze udział już ponad 110 zawodników. Przeprowadzamy nowy nabór do klubu. Zapraszamy zawodników wszystkich kategorii wiekowych od rocznika 2015 do 2006.

Nasza praca z najmłodszymi jest przepełniona pasją i entuzjazmem. Kilka lat działalności i odniesiony sukces, a przede wszystkim zadowolenie młodych adeptów piłki nożnej, przekonują nas o słuszności obranej drogi. Sztab szkoleniowy Klubu to 9 trenerów. Klub zatrudnia ludzi z doświadczeniem, odpowiednimi kwalifikacjami, a przede wszystkim z pasją i bardzo dobrym kontaktem z młodymi adeptami piłki nożnej. Trenerzy regularnie doskonalą swoje umiejętności.

Klub bierze udział w rozgrywkach prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Poza rozgrywkami ligowymi, drużyny wyjeżdżają na turnieje na terenie sąsiednich województw. Swoje owoce przynosi współpraca klubu z partnerem – ekstraligowym Klubem Zagłębiem Lubin.

Akademia Piłkarska Młoda Rwia stała się jedną z największych i najprężniej działających szkółek dla dzieci w naszym mieście. Nabór do klubu trwa systematycznie, ale dołączyć do drużyn można w każdej chwili. Wszelkie informacje dotyczące Akademii można znaleźć na stronie www.rawia.pl lub Facebook klubu. Zachęcamy także do kontaktu pod numerem telefonu 608418074 i mail: akademia@rawia.pl

Serdecznie Zapraszamy! 

 

Pin It on Pinterest

Shares