Solidne betonowe fundamenty tylko z firmą WALBET! Budujemy klub na solidnych fundamentach!

Firma „Walbet” zajmująca się produkcją betonu towarowego oraz specjalizująca się w realizacji robót budowlano – remontowych oraz w transporcie ciężarowym została nowym sponsorem tytularnym rawickiego klubu. Drużyna Rawii do nowego sezonu 2020/2021 przystąpi pod nazwą KP Rawia WALBET Rawicz. 

„Walbet” to firma rodzinna, której początki sięgają lat osiemdziesiątych. Działalność rozpoczęła się od transportu ciężarowego. Z czasem zaczęto wykonywać parkingi, utwardzać place, a także budować drogi. W ten sposób powstał Zakład Robót Drogowych. Stopniowo firma rozrastała się poprzez przyjmowanie kolejnych zleceń, zakup coraz bardziej specjalistycznego sprzętu budowlanego i transportowego oraz zatrudnienie coraz większej liczby nowych pracowników. „Walbet” posiada także dwa zakłady na dolnym śląsku . Jeden z nich to kopalnia kruszyw a drugi otwarty w styczniu 2020 roku to zakład zajmujący się prefabrykatami z betonu.

Pozyskanie firmy „Walbet” jako sponsora tytularnego klubu to w obecnych czasach wielki sukces zarządu a przede wszystkim Tomasza Skrzypczaka, który prowadził rozmowy z przedstawicielem firmy, Karolem Walkowiakiem. – Bardzo się cieszę, że projekt pt. „Rawia Walbet Rawicz” nad którym pracowałem od stycznia kończy się sukcesem w postaci dołączenia tak ogromnej, ogólnopolskiej firmy w roli sponsora do naszego klubu. To ogromne wsparcie i wyróżnienie dla naszego klubu, które pokazuje, że idziemy we właściwym kierunku – powiedział Tomasz Skrzypczak

Witamy „Walbet” w gronie sponsorów naszego klubu i mamy nadzieję, że współpraca między Rawią a firmą przyniesie korzyści dla obu stron. Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej naszego sponsora tytularnego  [KLIKNIJ TUTAJ]

Jednocześnie dziękujemy firmie RAWAG, która przez kilka lat była sponsorem tytularnym Rawii a teraz pozostaje w gronie sponsorów klubu.

 

Pin It on Pinterest

Shares