Szóste ligowe zwycięstwo w sezonie odnieśli dziś juniorzy starsi Rawii. W meczu 7. kolejki ligi wojewódzkiej A1 młodzi rawiczanie pokonali przy Spokojnej Grom Wolsztyn 2:1.

Lepiej w sobotnie spotkanie weszli gospodarze. Już w 8. minucie za sprawą skutecznego w ostatnich meczach Wiktora Kopija Rawia objęła prowadzenie. Goście po niespełna kwadransie gry zdołali także odpowiedzieć golem. Jeszcze w pierwszej połowie Jakub Dziubałka ponownie wyprowadził miejscowych na prowadzenie w tym meczu. Po zmianie stron wynik nie uległ już zmianie i Rawia zdobyła kolejne trzy punkty.

Rawia zagrała w składzie: Wolny (46′ Warczewski) – Bojdo (46′ Marszałek), Krupa, Yemetes (46′ Cugier), Kopij, Foremniak (80′ Rozin), Wieliczko, Heinze, Dziubałka (46′ Stachowiak), Andersch, Sokołowski (75′ Wojtyczka)

Rawia Walbet Rawicz – Grom Wolsztyn 2:1

W tabeli z 18 punktami na koncie prowadzi Rawia, tyle samo punktów ma druga Dyskobolia Grodzisk a 15 punktów wywalczył trzeci w tabeli Grom Wolsztyn. W kolejnym meczu rawiczanie na wyjeździe zagrają z Dyskobolią. Mecz ten w sobotę, 17 października o godzinie 10:00.