Domową porażką zakończyli ligowe zmagania w tym roku juniorzy starsi Rawii. W zaległym meczu 9. kolejki ligi A1 przegrali w derbowym spotkaniu z Polonią 1912 Leszno 2:6.

Podopieczni trenera Sławomira Wendzonki ponieśli tym samym trzecią porażkę w tym sezonie. Rawia w sobotnim spotkaniu rozegranym przy Sportowej po golach Ivana Yemetesa i Marcela Maciejaka prowadziła już 2:0. Jeszcze przed przerwą piłkarze Polonii zdobyli trzy gole i wyszli na prowadzenie. Po zmianie stron goście z Leszna dołożyli kolejne gole i ostatecznie mecz zakończył się ich triumfem 6:2. Dodatkowo od 60. minuty po czerwonej kartce dla Piotra Heinze Rawia grała w dziesiątkę.

Rawia Walbet Rawicz – Polonia 1912 Leszno 2:6

Rawia zagrała w składzie: Warczewski – Krupa, Yemetes, Kopij (60′ Wojtyczka), Foremniak, Maciejak (85′ Przybył), Niedzwiecki, Heinze, Dziubałka, Andersch (75′ Rozin), Sokołowski