Niezwykle pracowity weekend mają za sobą piłkarze z Akademii Piłkarskiej Młoda Rawia. W turniejach halowych i meczu na orliku swoje umiejętności szlifowały Młodziki, Orliki oraz dwie drużyny Żaków.

W sobotę na zadaszonym orliku w Rawiczu grę kontrolną rozegrał zespół Młodzika ( zdjęcie główne). Podopieczni trenera Marcina Stochaja zmierzyli się z zespołem Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec. Mecz rozegrano w formule 6+1 a czas gry wyniósł 3×30 minut. Padło mnóstwo goli i oglądaliśmy wiele bardzo składnych akcji. Dla Rawii bramki zdobyli: Krystian Nowak 8, Jędrek Glapiak 6, William Ngiuvu 5, Darek Szafraniak 5, Michał Kapała 2, Wiktor Mruk 1, Dawid Twardowski 1, Krzysiu Kryg 1 i Jakub Kapała. W zespole Młodej Rawii zagrało 17 zawodników.

W sobotę w turnieju Reiss CUP rozegranym w sali szkoły podstawowej w Rawiczu wystąpiła drużyna Żaka F2. Bardzo dobra organizacja turnieju, dużo minut gry i postawa młodych naszych piłkarzy spowodowała, że chętnie wrócimy tam za rok!

Także w sobotę w zorganizowanym w Miejskiej Górce turnieju Remas CUP swoje umiejętności zaprezentowała drużyna Żaka F1. Młodzi piłkarze Rawii prowadzeni przez trenera Piotra Łakomego zdobyli kolejne cenne doświadczenie i minuty na boisku.

W niedzielę pierwszy turniej w 2021 roku rozegrali chłopcy z rocznika 2011. W turnieju zorganizowanym przez Akademię Piłkarską Reissa Rawicz podopieczni trenera Leszka Wojciechowskiego wygrali 4 z 5 meczów a kapitan Nikodem Ratajczak został wybrany najlepszym zawodnikiem rywalizacji. 

W niedzielę na turniej Remas CUP w Miejskiej Górce udali się piłkarze z drużyny Żaka F2. Był to dla nich drugi występ w ten weekend. Mimo tego młodzi piłkarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. 

Wszystkim piłkarzom i trenerom gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne dobre występy!

 

Pin It on Pinterest

Shares