W miniony weekend zainaugurowano trzecią edycję turnieju Niedźwiadek Rawicz CUP 2021. Kolejną grę kontrolną rozegrała także drużyna Młodzików. 

W sobotnim turnieju dla piłkarzy z rocznika 2013, który odbył się w sali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym w Rawiczu oprócz dwóch drużyn AP Młoda Rawia wystąpiły także zespoły KKS Kalisz, Astra Krotoszyn, GAS Krobia oraz AP Czech Ostrzeszów. 

W niedzielę natomiast swoje mecze rozegrali piłkarze z rocznika 2012. Podopieczni trenera Piotra Łakomego tym razem rywalizowali z zespołami KKS Kalisz, AP Reissa Rawicz, Sokół Kaszczor, Futsal Gostyń i Calisia Kalisz.  

W niedzielę rywalizowali także piłkarze Młodzika. Na boisku w Brzegu nasi zawodnicy zmierzyli się z grającą w 1. lidze wojewódzkiej opolskiej Stalą Brzeg. Po bardzo dobrej grze i wielu znakomitych akcjach piłkarze Młodej Rawii wygrali z gospodarzami 8:3. Mecz trwał 90 minut (3×30 minut), a na boisku zagrało 16 zawodników naszego klubu. Gole zdobyli: Jędrzej Glapiak 3, Dariusz Szafraniak 2, William Ngiuvu 1, Michał Kapała 1 i Jakub Kapała 1.

Gratulujemy wszystkim udanych meczów. Kolejne turnieje z cyklu Niedźwiadek Rawicz CUP 2021 już 30 i 31 stycznia.

 

Pin It on Pinterest

Shares