Kolejny pracowity weekend mają za sobą piłkarze z Akademii Piłkarskiej Młoda Rawia. Młodzi zawodnicy rywalizowali na orliku, hali a także na boisku trawiastym. 

Jako pierwsi w sobotni poranek do rywalizacji przystąpili piłkarze z rocznika 2013. Na inaugurację zmagań w ramach Zimowego Grania rywalami piłkarzy Rawii były zespoły Ślęzy Wrocław oraz FA Leszno.

W sesji popołudniowej swój turniej rozegrała najmłodsza grupa w akademii – Skrzaty. Podopieczni Tomka Wawrzyniaka grali z rówieśnikami z Akademii Piłkarskiej Brzeg Dolny i Awdańca Pakosław w ramach Zimowego Grania. Dla młodych piłkarzy było to na pewno nie lada przeżycie i pewnie już nie mogą doczekać się kolejnych piłkarskich wyzwań.

W niedzielny poranek do zmagań podczas Zimowego Grania przystąpili piłkarze z rocznika 2012. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Piotra Łakomego sprawdzili swoje umiejętności w meczach z Awdańcem Pakosław, Kanią Gostyń oraz SZOK – iem Bojanowo.

Na zakończenie niedzielnej części turnieju swoje mecze rozegrał zespół Orlika z rocznika 2011. Zespół prowadzony przez trenera Leszka Wojciechowskiego zmierzył się z rówieśnikami z Piasta Żmigród, Kanii Gostyń oraz Warty Śrem. 

Nie w hali, ale na boisku trawiastym rywalizował w niedzielę zespół Młodzika. 4. kolejka Ligi Zimowej odbyła się w arktycznych warunkach w Trzebnicy. Pierwszy zespół pokonał aż 5:0 WKS Śląsk Wrocław (trzy gole zdobył William Ngiuvu a dwa dołożył Darek Szafraniak) i 2:0 Pogoń Cieszków (ponownie strzelcami goli William i Darek). Z kolei drugi zespół wygrał ligowy pojedynek z AP Jedenastką 4:1 po dwóch golach Jasia Kowalskiego i po jednej Jakuba Szczepaniak i Jakuba Kapały oraz przegrał towarzysko 0:1 ze Śląskiem.

W minioną niedzielę Trampkarze Rawii pod wodzą trenera Krzysztofa Nowickiego wygrali turniej SPARTA CUP, który odbył się w Miejskiej Górce. Nasi zawodnicy przechylili na swoją korzyść wszystkie mecze nie pozostawiając złudzeń, kto tego dnia był w najlepszej formie. Na dodatek Stasiu Herman został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju!

Gratulujemy wszystkim udanych występów. Kolejne turnieje już w następny weekend. Podsumowanie na naszej stronie internetowej. Więcej zdjęć na klubowym profilu na facebook’u!

 

Pin It on Pinterest

Shares