Czterech piłkarzy Rawii rundę wiosenną spędzi w barwach występującej w leszczyńskiej klasie okręgowej Sarnowiance Sarnowa. Przed szansą regularnej gry staną piłkarze, którzy z różnych powodów nie byli kluczowymi postaciami w zespole trenera Kamila Pilarskiego. 

Rundę wiosenną w leszczyńskiej „okręgówce” w barwach klubu ze stadionu leśnego spędzą Kacper Stachowiak, Marcel Kubeczka, Tomasz Skrzypczak oraz Stanisław Kołeczko. Pierwsza dwójka nie miała wielu okazji do gry w rundzie jesiennej – Kacper Stachowiak na boisku spędził zaledwie 12 minut a Marcel Kubeczka nie zagrał w żadnym spotkaniu. Tomasz Skrzypczak w pięciu meczach ligowych przebywał na boisku 40 minut a w trakcie jesiennych zmagań został trenerem Sarnowianki. Teraz także wspomoże zespół jako zawodnik. Stanisław Kołeczko powróci natomiast na ligowe boiska. Doświadczony pomocnik na początku letnich przygotowań zrezygnował bowiem z gry w barwach Rawii.

Nowym piłkarzem Sarnowianki został także inny wychowanek Rawii, Cezary Lorenc, który poprzedni sezon spędził w Gromie Czeluścin oraz na futsalowych parkietach w II lidze.

Nowi zawodnicy wraz z pozostałą częścią kadry staną przez ciężkim zadaniem utrzymania zespołu z Sarnowy w lidze. Po rundzie jesiennej Sarnowianka z 10 punktami zajmuje w tabeli 15. miejsce.

fot. Weronika Skrzypczak

 

Pin It on Pinterest

Shares